Kervan Organizasyon

Pamuk Şeker Makinası Kiralama

Pamuk Şekeri Makinası Kiralama

Eğlence ve aktiviteleriniz pamuk şekeri dağıtımı ile daha eğlenceli bir hal alıyor.

Pamuk şekeri arabası: Pamuk şekeri makinesi ile elde edilen pamuk şekeri tahta çıtalara sarılarak, çocuk ve yetişkin isteyen herkese kostümlü elemanımız tarafından sunulmaktadır.

Etkinlik ve davetlerin eğlenceli unsurlarıdır pamuk şekerleri. Çocukların davet alanında ellerinde pamuk şekerle koşuşturmalarını hayal edin.

Pamuk şekeri dağıtımı çocuklar kadar yetişkinlerinde ilgisini çektiğini bilmenizi isteriz.

Pamuk şekeri makinası ile dağıtım yaparken insan sağlığı ve çevreye zararlı olmayan malzemeler kullandığımızdan emin olabilirsiniz.

• İsteyen tüm davetlilere ücretsiz Pamuk Şeker Dağıtır.
• Pamuk şeker makinesi kiralama bedeline görevli dağıtıcısı, pamuk şekeri çıtaları ve gerekli diğer malzemeleri dahildir.

İşinde deneyimli ustalarımız tarafından çeşitli figürlerle dağıtılan lezzetli pamuk şekerlerinin tadı misafirlerinizin damağında kalacaktır.

Pamuk şekeri arabası kiralamak için kararınızı verdiyseniz kaliteli ve sorunsuz hizmet almak için vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Pamuk Şekeri Arabası yaklaşık olarak 45 Kg ağırlığında olup 1,5 metrekare alan kaplamaktadır. Pamuk şekeri makinesi kiralama hizmeti alan müşterilerimizin kiraladığı mekanına ücretsiz nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Tüm hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Balon Süsleme

Kervan Organizasyon

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Nişan Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Gösteri | Palyaço | Animasyon Hizmetleri

Kervan Organizasyon

Sohbet Başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?