Kervan Organizasyon, Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama

Organizasyonlarınızda, düğün, nişan, toplantı ya da mezuniyet gibi davetlerde,  masa ve sandalye kiralama ihtiyacı duyulabilir. Ayrıca masa sandalye süsleme hizmeti de alabilirsiniz.

Şirket olarak etkinliklerinizde kullanmanız için masa ve sandalye kiralama hususunda yaratıcı, pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.  Masa ve sandalye kiralama çeşitlerinden bazılarını ise şöyle sıralayabiliriz:

Tanıtım Videosu :

Masa Kiralama: 

Yuvarlak 10 kişilik 180 cm çapında banket masalar, 180×80 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 80×140 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 8 ve 10 kişilik kare masa kiralama hizmetleri.

Masa Sandalye Kiralama Sait Halim Paşa Yalısı

Masa Sandalye Kiralama Sait Halim Paşa Yalısı

Yuvarlak & Banket Masası Kiralama:

10 Kişilik ahşap yuvarlak yemek masalarıdır. Etkinlik alanında uygun yerlere kurulur ve beyaz saten örtü ile giydirilir.

Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama

6 Kişilik Dikdörtgen Masa Kiralama:

80×180 cm ölçülerinde, 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.

6 Kişilik Diktörtgen Masa

6 Kişilik Diktörtgen Masa

Sandalye Kiralama:

Plastik sandalye, Lake ahşap sandalye, çeşitli renklerde tiffany sandalye.

Tiffany Sandalye Kiralama: 

Beyaz, altın sarısı ve gümüş grisi renklerinde şık tiffany sandalyeler etkinlik alanınıza kurulur. Talebinize göre tülle süsleme de yapılabilir. Tiffany sandalyeler minderli olarak kiraya verilir.

Davet alanınıza kiralamış olduğunuz tiffany sandalyeler organizasyonunuzdan önce teslim edilerek etkinlik alanınıza göre dizilir. Davet bittikten sonra uygun bir zaman diliminde kiraladığınız sandalyeler teslim alınır.

Şık davetler için organizasyonlarda tiffany sandalye kiralama hizmetimizden yararlanın.

Düğün ve nişan gibi davetlerin yanı sıra her çeşit davet yemekleri ve kır düğünü organizasyonlarında ahşap tiffany sandalyeleri kiralamak davet alanınızı güzelleştirecektir.

Tiffany sandalye kiralama hizmetimizde sandalyeler minderli olarak teslim edilmektedir.

Nikah Töreni Tiffany Sandalye Kiralama

Nikah Töreni Tiffany Sandalye Kiralama

Napolyon Sandalye Kiralama

Davetleriniz ve organizasyonlarınızda gerekli olacak sandalyeleri Napolyon Sandalyelerimizden kiralayarak karşılaşabilirsiniz.

Pleksi, ahşap ve plastik Napolyon Sandalye çeşitlerimizden İnci beyazı, şeffaf, düz beyaz, gold, gümüş renkleri seçebilirsiniz. Ayrıca siyah renk Napolyon Sandalye seçeceğimizde mevcuttur.

Kiraladığınız Napolyon Sandalyeler istediğiniz tarih ve saatte teslim edilip davet organizasyonunuz birlikten sonra uygun bir zamanda yerinde geri teslim alınır.

Minderli Napolyon Sandalyeler davetlerinize şık bir hava katacaktır.

Genellikle düğün ve nişan organizasyonları için tercih edilen Napolyon Sandalyeler tüm davetlerde kiralanmak için uygundur.

Napolyon Sandalye

Napolyon Sandalye

Plastik Sandalye Kiralama:

Kolsuz plastik sandalyeler etkinlik alanına kurulur. İsterseniz plastik sandalyeler saten örtülerle giydirilerek süslenir.

Plastik Sandalye Kiralama

Plastik Sandalye Kiralama

Katlanır Lake Sandalye Kiralama:

Ahşap, katlanabilir lake sandalyeler alana kurulur. Sandalyelerin oturma bölümlerinde minderleri mevcuttur. İsterseniz sandalyelerin arkasını fiyonk bağlamalarla süsletebilirsiniz.

Nikah Masası Kiralama:

Düğün organizasyonlarında, nikahın kıyılması ve gelin damadın oturma masası olarak kullanması için temin edilir. Deri veya lake taşlı nikah masası, yüksek gelin damat sandalyeleri, nikah memuru ve şahitler için oturma grupları ve masa çiçeğinden oluşur.

Nikah Masası Kiralama

Nikah Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama:

Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için şirketimiz tarafından temin edilirKokteyl masaları, bir diğer adıyla bistro masalar 110 cm yüksekliğinde, yuvarlak bar masalarıdır.

Beyaz veya çeşitli renklerde masa örtüleri ile giydirilir ve alt kısımdan tül fiyonkla bağlanarak süslenir.

Kokteyl masası kiralama hizmetimiz ile birlikte kokteyl masası süslemesi için çeşitli çeşitli dekorlar, süsleme objeleri kiralanabilir. 

Kokteyl Masası Kiralama

Kokteyl Masası Kiralama

Servis Masası Kiralama: 

Catering (yemek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları.

Masa ve sandalye kiralama fiyatlarına nakliye ve hamaliye gibi unsurlar dahil değildir. Nakliye ve hamaliye nakledileceği yere ve masa sandalye adedine göre değişir. Detaylı bilgi ve kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Servis Masası Kiralama

Servis Masası Kiralama

Kaynak : Wikipedia

Tüm hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Piknik Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Süsleme Hizmetleri

Kervan Organizasyon

PopCorn Makinası Kiralama

Kervan Organizasyon

Kır Düğünü Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Sohbet Başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?