Kervan Organizasyon

Karnaval Yiyecekler

Karnaval Yiyecekler

Nostaljik sokak satıcıları olarakta bilinen karnaval yiyeceklerin, davet ve etkinliklerinizde, davetlilere ücretsiz olarak ikram edilmesi, çocuklar kadar yetişkinlerinde damaklarında hoş bir tad bırakacaktır. Kostümlü dağıtıcıları tarafından standlar veya arabalarda dapıtılan bu ikramalrın çocuklar kadar yetişkinlerinde ilgisini çektiğini belirtmek iseriz.

Şirketimiz, davet ve etkinliklerinizde, hijyen ve sağlık kurallarından ödün vermeden karnaval yiyecekler hizmeti sunmakatdır.

Kostümlü kişiler tarafından ücretsiz dağıtılan karnaval yiyeceklerin bir diğer adı da animasyon yiyeceklerdir.

 Nostaljik yiyeceklerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Pamuk şekeri arabası: Pamuk şekeri makinesi ile elde edilen pamuk şekeri tahta çıtalara sarılarak, çocuk-yetişkin isteyen herkese kostümlü eleman tarafından dağıtılır.
Popcorn, Patlamış mısır arabası: Patlamış mısır makinesi ile mısırlar taze-taze patlatılarak dağıtılır. Popcorn kutuları ile kostümlü elemanı tarafından ücretsiz olarak ikram edlir.
Macuncu: Çeşitli baharatlar ve şifalı otlardan oluşan geleneksel bir tatlı türüdür Osmanlı Macunu. Etkinliklerde minikler kadar büyüklerin de ilgiyle tadacağı tatlı ikramıdır. Kostümlü eleman tarafından tahta çubuklara sarılarak dağıtılır.
Osmanlı şerbetçisi: Şerbet güğümünde kostümlü şerbetçi tarafından bardaklarla ikram edilir. Osmanlı şerbeti, demirhindi şerbeti, ve çeşitli meyve şerbetleri seçeneklerimiz mevcuttur.
Gözlemeci: Peynirli, patatesli, kymalı gözleme çeşitleri organizasyonlarda anadolu kadınlarının yöresel kıyafetleri ile pişirilip ikram edilir.
Kahveci güzeli: Cariye kostümü giymiş bayan eleman tarafından kahve arabasında pişirilen türk kahveleri cezvelerden fincanlara aktarılarak tepsilerle dağıtılır.
Kestane arabası: Kestaneler kestane arabasında pişirilip taze ve sıcak bir şekilde dağıtılır.
Bozacı: Boza, darı irmiği, su ve şekerden üretilen bir kış içeceğidir. Bilinen en eski Türk içeceklerinden biridir. Organizasyonlarda kostümlü eleman tarafından ücretsiz dağıtılır.
Şıracı: 
Şıra, olgunlaşmış üzümlerden değişik usullerle elde edilir. Şıralar, şerbet güğümlerinde davetlilere ücretsiz olarak, kostümlü eleman tarafından dağıtılır.
Osmanlı Macuncusu: Baharatların karışımıyla elde edilen tarihi bir tatlımızdır. Çocuklar gibi yetişkinlerinde ilgisini çeker. Nostaljik kostümlü elemanlar tarafından ahşap çubuklara sarılarak dağıtılır. Osmanlı Macunu diye bilinen şekerlemeleri organizasyonlarda ücretsiz olarak ikram etmekteyiz. Genellikle Ramazan ayında hatıra gelen bu gelenek, Ramazan etkinlikleri çerçevesinde büyük rağbet görmektedir. Ancak Ramazan ayı haricinde de özellikle sünnet düğünü veya Osmanlı temalı organizasyonlarda Osmanlı Macunu Sokak Satıcısı konsepte uygun olmaktadır. 
Sahlepçi: Sahlep arabası ile yine kostümlü eleman tarafından taze ve sıcak olarak hazırlanıp ikram edilir. Ürünlerimiz özel arabalarında ve güğümlerde sınırsız olarak dağıtılır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

See our other portfolio

Other portfolio

Kır Düğünü Organizasyonu

Kervan Organizasyon

PopCorn Makinası Kiralama

Kervan Organizasyon

Kurumsal Organizasyonlar

Kervan Organizasyon

Parti | Eğlence | Özel Gün Organizasyonları

Kervan Organizasyon