Kervan Organizasyon

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum Günü Organizasyonu

Her insan için yılda sadece bir defa gerçekleşen, en özel günlerin başında gelir doğum günleri. Günler kişiler için farklılık gösterse de her yüzdeki gülümseme aynı şeyi yansıtmalı; mutluluk! Kervan Organizasyon, sizlere bu özel günler için doğum günü süslemeleri, doğum günü animasyonları, doğum günü partisi eğlenceleri konusunda isteklerinize ve bütçenize yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. İşte doğum günü organizasyonu hizmetlerimizden bazıları;

 • Doğum günü organizasyonu için süsleme: Genel doğum günü süslemesi. Ev, kreş, cafe, restaurant, vb. kutlama alanlarının doğum günü partisi konseptine uygun süsler, balon, doğum günü yazıları, doğum günü süsleri ve çeşitli materyaller ile süslenmesi.
 • Sürpriz doğum günü partileri: Sevdiklerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek istiyorsanız, doğum günü için kostümlü sürpriz hediye servisi ve süsleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 • Çocuk doğum günü partisi organizasyonları: Kız çocuğu doğum günü partisi organizasyonlarında süsleme ve eğlencelerde daha çok kız çocuklarına yönelik uygulamalar yapılır. Erkek çocuğu doğum partisi organizasyonlarında ise erkek çocuklara yönelik uygulamalara ağırlık verilir. Ama biliyoruz ki ister kız çocuğu olsun ister erkek; çocuk doğum günü partilerinde çeşitli yaşlardan ve her iki cinsiyetten çocuklar bulunacaktır. Bu yüzden biz eğlence ve uygulamaları her yaş ve cinsiyete hitab edecek şekilde düzenliyoruz.
 • Doğum günü organizasyonu için animasyon hizmetleri: Çocuk doğum günü partileri için palyaço ve kostümlü karakterler (Örümcek Adam, Batman, Sindrella, Pamuk Prenses, Superman vb). Kostümlü animatör tarafından yarışmalar, oyunlar, danslar, yüz boyaması ve sosis balon dağıtılmasından oluşan animasyon hizmeti. Kız çocuğu doğum günü organizasyonları için kız çoocuklarına uygun kostümlü animatörleri seçebilirsiniz. Erkek çocuğu doğum günü partisi içinse erkek çocuğuna yönelik kostümlü animatör seçebilirsiniz.
 • Yetişkin doğum günü organizasyonları: Sevdiklerinizi sürpriz doğum günü partileri ile sevindirmek, unutamayacakları birgün yaşatmak istemezmisiniz. Sürpriz doğum günü hediye servisi veya süslemeler ile onları şaşırtıp mutlu etmek istiyorsanız talepleriniz doğrultusunda hizmetinizdeyiz.
 • İllüzyonist – Sihirbaz gösterisi: Alanında profesyonel kişilerden 40 dakikalık muhteşem bir illüzyon ve jonglör gösterisi (özellikle tavsiye edilir).
 • Jonglör gösterisi: Top, labut, halka vb. materyallerin çeşitli figürlerle çevrilmesi.
 • Kukla gösterisi: Birbirinden sevimli kuklaların eğlenceli maceraları.
 • Karikatürist hizmeti: Küçük büyük herkesin karikatürünün, karikatür sanatçısı tarafından çizilip ücretsiz olarak kendilerine hediye edilmesi.
 • Karagöz Hacivat Gösterisi: Kostümlü tiyatro oyuncularından canlı Karagöz Hacivat gösterisi.
 • Pinyata oyunu: Sevimli pinyataların içindeki şeker, çikolata, jelibon vb. ürünlerin vurularak dökülüp kapışılması.
 • Karnaval yiyecekler: Patlamış mısır, Pamuk şekeri, Osmanlı Macunu, Osmanlı şerbetçisi, Gözlemeci, Kahveci (türk kahvesi) vb. Sınırsız.

Doğum ügünü organizasyonu nasıl yapılır? Nelere dikkat etmeli ve neler yapmalı? Doğum günü organizasyonları için pratik ve faydalı bilgiler: Öncelikle doğum günü organizasyonu için hizmet alacağınız firmaları titizlikle seçmenizi tavsiye ederiz. Yapılacak süslemelerin, doğum günü sahibinin zenkine ve sevdiği renklere göre yapılmasına dikkat edin. Eğer çocuk doğum günü organizasyonu gerçekleştirilecekse, animasyon ve eğlence noktasında profesyonel gösteri sanatçıları temin edin. Alacağınız hizmetlerin tam, eksiksiz ve zamanında olması için organizasyon firmasıyla teyitleşin.

Doğum Günü organizasyonu süsleme ve animasyon hizmetleri paket programlarımız:
Paket1:
– Palyaço veya çocuk kahramanı kostümlü animatör.
– Doğum günü partisi süslemeleri : Genel Doğum günü süslemesi  ev, kreş, cafe restorant vs. partinin yapılacağı mekanın balonlar, balon papatyalar, renkli doğum günü süsleri ve doğum günü konseptine uygun yazılarla süslenmesi.
Fiyatı: 600 TL

Paket2:
– Palyaço veya çocuk kahramanı kostümlü animatör.
– Doğum günü partisi süslemeleri : Genel Doğum günü süslemesi  ev, kreş, cafe restorant vs. partinin yapılacağı mekanın balonlar, balon papatyalar, renkli doğum günü süsleri ve doğum günü konseptine uygun yazılarla süslenmesi.
– Sihirbaz gösterisi 45 Dakikalık unutulmayacak, muhteşem bir gösteridir ve özellikle tavsiye edilir.
Fiyatı: 1.200 TL

Tüm hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Nişan Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Dini-İslami Düğün Organizasyonları

Kervan Organizasyon

Düğün Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Kokteyl Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Sohbet Başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?