Kervan Organizasyon

Dini-İslami Düğün Organizasyonları

Dini, İslami Düğün Organizasyonu

Düğün, sünnet düğünü, nişan, yemek daveti ve açılış gibi çeşitli davetleriniz dini değerler çerçevesinde düzenlenir. İslami düğün ve davet organizasyonlarında ilahi sanatçısı, tasavvuf ekibi,  semazen gösterisi ve sunucu hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel sanatçılar, sahne performanslarıyla sizlere ve davetlilere unutulmaz anlar yaşatır.

Dini & İslami düğün organizasyonları kapet programımız:
Tasavvuf, İlahi sanatçısı, Enstrümantaller (2 Kişi ney, kanun, gibi) 2 Kişilik sema gösterisi 1,200 TL

Ayrıca çeşitli orkestralar, fasıl grupları, tasavvuf ekipleri, müzisyen temini gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İslami değerlere uygun hizmetlerimizden bazılarını ise şöyle sıralayabiliriz:

Sunum: Sohbet ve sunumun yapılması.
Tasavvuf ekibi: İlahi sanatçısı, sunum, semazenler ve enstrümental sanatçılar.
Sema gösterisi: Mevlevi arkadaşların sema gösterisi.
İlahi ekibi: Tasavvuf sanatçısı, sema gösterisi ve enstrümanlar.
Nasrettin Hoca eğlencesi: Tarihimizin en güzel figürlerinden olan Nasrettin Hoca’nın Maket Eşşeği ile birlite sunduğu Nasreddin Hoca programı.
Palyaço animasyonları: Yarışmalar, oyunlar, yüz boyama ve balon dağıtımı.
İlahi Sanatçısı: Deneyimli ilahi sanatçısı arkadaşlarımızın ilahi ve ezgileri seslendirmesi.
Fasıl ekibi: Profesyonel fasıl ekipleri.
Bayan fasıl ekibi: Bayanlara özel davetler için hanım kardeşlerimizden oluşan ekipler.

İstanbul için islami-dini düğün organizasyonu paket programımız:
Sunum, Tasavvuf-İlhani ekibi, Semazenler (Sema gösterimi)

İstanbul dışı dini düğün organizasyonları fiyat bilgisi için arayarak, ya da e-posta yolu ile bilgi alabilirsiniz.

İslami, dini düğün organizasyonu nasıl yapılır? Nelere dikkat etmeli ve neler yapmalı? İslami, dini düğün organizasyonları için pratik ve faydalı bilgiler: İslami düğün organizasyonlarının planlanması ve uygulamalarında dinimizin kuralları ve buyrukları esas alınır. Sunum çok önemli olmakla birlikte fazla uzatılmamalıdır. Sohbet ve kuranı kerim tilaveti esnasında sükunetin sağlanması için gerekli tedbirler alınmalıdır. Dini düğün organizasyonları islam dini geleneğine uygun olarak düzenleneceği için organizasyonda görev alacak ekip ve sanatçılar dini konseptle tezat oluşturmamalıdır. Sema gösreisinde mevlevi arkadaşlarımız için uygun ortam oluşturulmazlı semazen gösterisi aşırı uzatılmamalıdır. Dini düğün organizasyonlarında görevlendirilecek kişiler özenle seçilmeli kılık-kıyafet diksiyon ve iletişim becerilerine dikkat edilmelidir. Dini düğün organizasyonlarında sahne performansları ilahili ve ezgilerle olacağı için ilahi ve ezgi seçimlerinde sizlerin ve davetlilerin istekleri ilahi ve tasavvuf ekibi tarafından göz önünde bulundurulmalıdır. Dini düğün organizasyonlarında minik kardeşlerimiz, yavrularımızda unutulmamalıdır. Onlarında sıkılmamaları ve eğlenmeleri için palyaço animasyonu, Nasrettin Hoca eğlencesi ve gösterisi, (eşşeği ile birlikte) gibi animasyonlara yer verilmelidir.

Kervan Organizasyon olarak islami düğün, sanatçı ve konser organizasyonunda pratik, güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Detaylı bilgi ve islami düğün, davet organizasyonu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

See our other portfolio

Other portfolio

Kokteyl Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Piknik Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Süsleme Hizmetleri

Kervan Organizasyon