Kervan Organizasyon

Bahçe Düğün Organizasyonu

Bahçe Düğün Organizasyonu

Son aylarda tüm dünyayı etkisi altına alan Covid19 Pandemi süreci hayatımızın her alanında olduğu gibi davet ve organizasyonlarımız da etkiledi.

Salgın sürecinin ilk günlerinde acil olmayan tüm organizasyonlar davet sahipleri tarafından ileri bir tarihe ertelendi.

Ama görünen o ki pandemiyle yaşamayı öğrenmemiz gereken bu normalleşme sürecinde organizasyon ve davetlerimizi de yeni şartlara göre dizayn etmek durumunda olacağız.

Covid19 Virüsünün Kapalı ortamlarda bulaşma riskinin açık alanlara göre çok daha fazla olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak, düzenlemeyi düşündüğümüz davetleri imkanlar ölçüsünde dış mekanlara taşımamız gerekecek.

Bu sayede hem davetlilerimizin sağlığını güvence altına almış olacak hem de katılım için tereddüttü olan bir çok davetlinin endişelerini büyük ölçüde gidermiş olacağız.

İnsanların doğal olarak kapalı ortamlardan mümkün olduğunca uzak kalmayı tercih ettikleri bu dönemde, kapalı alanlardaki düğün, nişan, doğum günü partisi ve eğlence davetleri gibi organizasyonlara katılım çok düşük düzeyde kalkacaktır.

Bu noktada bahçe ve açık alan “teras, kır alanı, yeşil alan gibi” daveti organizasyonlarımız ön plana çıkacaktır.

Misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz açık alan organizasyonları için ihtiyaç duyacağınız organizasyon ekipmanlarının hijyenik koşullarda temini ve sosyal mesafe kurallarına göre kurulumunu sizler için sağlıyor olacağız.

Açık alanlarda düzenlemeyi planladığınız her türlü etkinlik, davet ve organizasyon için masa ve sandalye kiralama ve çeşitli organizasyon ekipmanları kiralama hizmetlerini sizler için sağlıyor olacağız.

Tüm hizmetlerimizi görebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Masa Sandalye Kiralama

Kervan Organizasyon

Kına Gecesi Organizasyonu

Kervan Organizasyon

Pamuk Şeker Makinası Kiralama

Kervan Organizasyon

Kurumsal Organizasyonlar

Kervan Organizasyon

Sohbet Başlat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?